Firma "Business Service"jest kancelarią doradcy podatkowego Doroty Blukacz, posiadającej wpis 03370 na listę doradców podatkowych Krajowej Izby Doradztwa Podatkowego, oraz świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów 1479/96 uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Kancelaria prowadzi działalność od 1993 roku, ma swoją siedzibę w Częstochowie, ale obsługuje Klientów z całego kraju. Prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych o różnym profilu, a także osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

O nas :

Naszą siłą jest wiedza naszych pracowników i konsultantów będących specjalistami w dziedzinach: doradztwa podatkowego, księgowości, kadr, płac bhp itp. Dbamy o aktualizację posiadanej wiedzy i podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych. Naszą wiedzę staramy się przekazywać Klientom w sposób pełny i zrozumiały. Większość naszych Klientów współpracuje z nami od szeregu lat, doceniając w ten sposób nasze zaangażowanie w ich sprawy i pomoc w rozwiązywaniu problemów z jakimi spotykają się przy prowadzeniu własnych firm.

Od ponad 15 lat posiadamy aktualne ubezpieczenie OC dla podmiotów zajmujących się doradztwem podatkowym i usługowym prowadzeniem ksiąg.

Zapraszamy.